Από τον Δήμο Βισαλτίας και το ΔΗ.Κ.Κ.Π.Π.Π.Α. ανακοινώνεται η έναρξη υποβολής αιτήσεων για την εγγραφή νέων μελών στο τμήμα του φυτωρίου της φιλαρμονικής Μαυροθάλασσας, ακαδημαϊκού έτους 2022-2023.
I’m Δεκτές θα γίνουν οι αιτήσεις που θα υποβληθούν έως τις 31 Οκτωβρίου με ημερομηνία έναρξης μαθημάτων την 1η Νοεμβρίου 2022. Στα τμήματα της φιλαρμονικής γίνονται δεκτά παιδιά άνω των 9 ετών. Ο αριθμός θέσεων είναι περιορισμένος και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.
Αρχιμουσικός: Χρύσα Κιουτσιούκη
Πληροφορίες στο τηλέφωνο 6946192059